Ścianki wystawiennicze W tej kategorii nie ma produktów.

Ścianki wystawiennicze

Ścianki wystawiennicze są doskonałym narzędziem reklamowym. Znajdują szerokie zastosowanie podczas wielu różnorodnych eventów. Stanowią jeden z głównych elementów wyposażenia stoisk targowych, są zarówno elementem konstrukcyjnym, jak i doskonałym nośnikiem treści marketingowych.

Proponowane przez nas systemy wystawiennicze świetnie nadają się do prezentacji firmy na wydarzeniach takich jak targi czy konferencje. Ich duża powierzchnia pozwala zwiększyć zakres oddziaływania wizualnych przekazów o charakterze reklamowym.

Nasze ścianki nadają się do wielokrotnego użytku. Wyposażamy je w grafiki wielkoformatowe wysokiej jakości, które można w razie potrzeby wymienić.

Oferujemy kilka rodzajów ścianek wystawienniczych. Proponujemy następujące modele ścianek:

  •          Ścianki pop-up
  •          Ścianki aero
  •          Ścianki teklsyle

Ścianki pop- up

Systemy pop-up składają się ze specjalnego aluminiowego stelażu, wyposażonego w listwy magnetyczne oraz wielkoformatowej grafiki w wysokiej rozdzielności. Ich niewątpliwą zaletą jest mobilność. Ścianki magnetyczne można w łatwy sposób złożyć, a następnie rozłożyć. Ułatwia to ich transport i pozwala na ich wielokrotne wykorzystanie. Montaż poszczególnych elementów jest prosty, dzięki czemu można w szybki sposób przygotować stoisko podczas targów. Oferujemy ścianki pop-up o różnej wielkości w dwóch wersjach – prostej i łukowej. Można z ich pomocą w łatwy sposób stworzyć stoisko dopasowane do naszych potrzeb.

Ścianki areo

Ścianki aero są idealnym rozwiązaniem do tworzenia zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych ekspozycji. Te doskonałe systemy złożone z rolowanych grafik zamontowanych na aluminiowych stelażach świetnie sprawdzają się jako ścianki reklamowe, ścianki prasowe oraz elementy zabudowy stoisk targowych. Można w dowolny sposób manipulować ustawieniem poszczególnych ścianek oraz ich wysokością. Daje to duże możliwości w projektowaniu ekspozycji dostosowanych do konkretnej przestrzeni.

Ścianki tekstylne

Ścianki tekstylne pozwalają tworzyć atrakcyjne wizualnie punkty ekspozycyjne. Dostępny w naszej ofercie system Pablo Slide tworzą aluminiowe ramy, na których rozciąga się tkaniny z grafikami. Grafiki drukowane na ściankach materiałowych odznaczają się bogatą kolorystyką i dokładnym odwzorowaniem nawet drobnych szczegółów.

W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wybór roll up’ów z drukiem.