• W tej chwili brak najlepiej sprzedających się.
 • Brak nowych produktów na tą chwilę.
 • 159,90 zł W magazynie

  System Roll-up 85x200cm jest najbardziej popularnym systemem wystawienniczym nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Jego podstawową i najbardziej charakterystyczną cechą jest duża mobilność. 

  159,90 zł
  W magazynie
 • 750,00 zł W magazynie

  Duże wymiary stoisk targowych przekładają się na moc marketingową, co doceniają zarówno firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i małe.

  750,00 zł
  W magazynie
 • 267,00 zł W magazynie

  Roll-up Premium przeznaczony jest dla Firm, które w znacznym stopniu cenią sobie jakość wykorzystywanych przez siebie narzędzi marketingowych.

  267,00 zł
  W magazynie
 • 232,00 zł W magazynie

  Potykacz DWUSTRONNY A1

  232,00 zł
  W magazynie
 • 250,00 zł W magazynie

  Flaga 65x200 to doskonały system reklamowy, które sprawdza się na imprezach plenerowych, niezależnie od pory roku, w słoneczne jak i mroźne dni. Windery tego typu można eksponować wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów.

  250,00 zł
  W magazynie
 • 285,00 zł W magazynie

  Flaga 70x300 to doskonały system reklamowy, które sprawdza się na imprezach plenerowych, niezależnie od pory roku, w słoneczne jak i mroźne dni. Windery tego typu można eksponowaćwewnątrz jak i na zewnątrz obiektów.

  285,00 zł
  W magazynie
 • 317,00 zł W magazynie

  Flaga 80x400 to doskonały system reklamowy, które sprawdza się na imprezach plenerowych, niezależnie od pory roku, w słoneczne jak i mroźne dni. Windery tego typu można eksponowaćwewnątrz jak i na zewnątrz obiektów.

  317,00 zł
  W magazynie
 • 985,00 zł W magazynie

  Roll Up o szerokości 240 cm, wysokość 200 cm.  System dedykowany do ekspozycji o dużej powierzchni reklamowej  Idealnie nadaje się na prezentacje lub targi reklamowe.  

  985,00 zł
  W magazynie

Partner w Reklamie.pl - Systemy Prezentacyjne

Wyposażenie stoisk targowych i reklamowych – Partner w reklamie

Firma Partner w reklamie specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowego wyposażenia stoisk targowych i reklamowych.

Klienci znajdą w naszej ofercie wszystkie elementy niezbędne do stworzenia estetycznego i unikalnego punktu prezentującego ich firmę podczas różnego rodzaju eventów takich jak targi, konferencje, kongresy, a także imprezy plenerowe.

Nasze prace realizujemy w taki sposób, aby dostarczyć klientom produkty w pełni spełniające ich wizję.

Stoiska targowe – czyli jak się zaprezentować?

Targi dają firmom szansę, aby zaprezentować się przed potencjalnymi partnerami i klientami. Uczestnictwo w nich jest jednym z ważnych elementów budowania wizerunku marki i jej utrwalania w świadomości odbiorców. Należy pamiętać, że podczas tego rodzaju eventów występuje się na tle konkurencji. Dlatego w celu osiągnięcia konkretnych efektów, jakie miałoby przynieść uczestnictwo w tego rodzaju wydarzeniu, trzeba dobrze przemyśleć wygląd stoiska targowego. Punktu, który stanowi niejako wizytówkę firmy, widoczny dowód jej obecności podczas eventu. Projektując stoisko, należy pamiętać o tym, że powinno ono być atrakcyjne wizualnie i dobrze współgrać z identyfikacją wizualną firmy. Estetyka jest niezwykle istotna, ale w parze z nią powinna iść również funkcjonalność i wygoda użytkowania, zarówno dla obsługi, jak i gości.

Współpraca z firmami działającymi w wielu branżach pozwoliła dobrze poznać różnorodne potrzeby klientów. Tworząc systemy wystawiennicze i elementy stoisk staramy się zawsze spełnić wysokie oczekiwania klientów i proponować im produkty odznaczające się wyjątkową estetyką i jakością wykonania.

Oferta

W naszej ofercie mamy usługi w zakresie wykonania wszelkiego rodzaju elementów wyposażenia stoisk targowych. Klienci mogą zamówić u nas wykonanie ścianek wystawienniczych typu pop-up i aero, a także ścianek materiałowych. Nakładamy na nie grafiki wysokiej jakości, co czyni z nich doskonałe narzędzie marketingowe. Doskonałym uzupełnieniem ścianek są tworzone przez nas trybunki konferencyjne oraz stoiska promocyjne i degustacyjne. Zajmujemy się również projektowaniem i wykonywaniem popularnych systemów wystawienniczych, jakimi są roll-up’y. Oferujemy szeroki wybór roll-upów o różnorodnej wielkości i kształtach. Nasz asortyment zamykają doskonałe ramki owz, flagi reklamowe, potykacze, stojaki na ulotki oraz bramki.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Z największą przyjemnością zostaniemy Waszym partnerem w reklamie.