Flagi Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Flagi reklamowe

Flagi reklamowe mają duży potencjał jako nośnik treści reklamowych. Zapewniają duży zakres oddziaływania, do czego przyczynia się ich wielkość, a co za tym idzie widoczność. Ich dodatkowym atutem jest to, że są ruchomym nośnikiem. Powiewająca na wietrze flaga prezentuje się majestatycznie i niemal automatycznie przyciąga wzrok. Dlatego też flaga jest doskonałym narzędziem do zastosowania podczas imprez masowych na świeżym powietrzu, podczas których może ją zobaczyć wiele osób, co daje szanse na zwiększenie siły oddziaływania umieszczonych na niej treści marketingowych.

Jeśli chcemy, aby nasza flaga skutecznie oddziaływała na odbiorców, to powinniśmy zdecydować się na odpowiedni projekt umieszczonych na niej treści i grafik. Najważniejsze jest, aby przekaz pozostawał czytelny dla odbiorców. Równie istotna jest strona estetyczna, grafiki i treści powinny być dobrze i starannie zaprojektowane. Jednak nawet doby projekt może prezentować się nie najlepiej na fladze wykonanej z kiepskiej jakości materiałów. Możesz mieć pewność, że z nami Ci się to nie zdarzy.

Nasza firma przygotowuje flagi na wysokiej klasy dzianinach poliestrowych. Drukujemy na nich grafiki odznaczające się bogatą kolorystyką i dobrym odwzorowaniem detali. Sprawia to, że nasze flagi charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem i wysoką odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Do flag dołączamy maszt o wysokości około 4 metrów. Oferujemy również różnego rodzaju podstawy, na których można go zamontować.

W naszej ofercie doskonałych narzędzie marketingowych mamy również estetycznie wykonane trybunki konferencyjne