Ramki OWZ W tej kategorii nie ma produktów.

Ramki OWZ

Ramki OWZ to estetyczny i zarazem niezwykle praktyczny sposób prezentacji materiałów reklamowych takich jak plakaty. Eleganckie wykonanie i wysoka użyteczność czynią z nich jeden z najpopularniejszych systemów ekspozycji. Ramki tego rodzaju są niezwykle proste w obsłudze. Skrót OWZ – oznacza Otwórz, Włóż, Zamknij i dokładnie opisuje sposób ich używania. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu łatwo i szybko można wymieniać plakaty umieszczone w ramce. Pozwala to na wielokrotne wykorzystanie tej samej ramki. Czyni to ramek OWZ formę prezentacji treści reklamowych o szerokim zastosowaniu.

Ramki OWZ doskonale sprawdzają się wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Nie nastręczający wielu kłopotów montaż i bezproblemowy transport tych systemów ekspozycyjnych, sprawia, że chętnie wykorzystuje się je na różnego rodzaju imprezach takich jak targi, wystawy czy konferencje. Nie wyczerpuje to zakresu możliwości stosowania ramek OWZ, dla których wciąż znajduje się nowe zastosowania.

Oferowane przez nas ramki OWZ wykonane są na profilach aluminiowych o szerokości 25 mm, których boki ścięte są pod kątek 45 stopni. Dla dodatkowego wzmocnienia ram i ich zabezpieczenia przed korozją poddano je procesowi anodowania.

Oferujemy ramy pozwalające na ekspozycje plakatów o wielkościach A0, A1, A2, A3 i A4 oraz B0 i B1.

Proponujemy klientom także doskonałe listwy plakatowe "na Wsuw" o aluminiowych konstrukcjach.

Zachęcamy także do zapoznania się z innymi pozycjami dostępnymi w naszej ofercie narzędzi reklamowych, wśród których wymienić możemy stojaki na ulotki i potykaczce reklamowe oraz bramki.