Roll-up'y W tej kategorii nie ma produktów.

Roll up

Roll up to jeden najpopularniejszych obecnie systemów prezentacji treści marketingowych. Wysokie zainteresowanie, jakim cieszy się ten sposób prezentacji reklamowych przekazów wizualnych, wynika z rozlicznych zalet tego systemu.

Roll up z grafiką

Roll up z grafiką to rozwiązanie, które można określić stwierdzeniem: „maksimum efektów przy minimalnych środkach”. Nie oznacza to żądanych kompromisów w kwestii jakości, a jedynie obniżenie kosztów. Roll up’y są bowiem niezwykle ekonomicznym sposobem na dotarcie z przekazem reklamowym do dużego grona odbiorców. Prostota tego doskonałego systemu jest odwrotnie proporcjonalna do szerokich możliwości jego zastosowania. Przyczynia się do tego mobilność roll up’ów. Można je bowiem w prosty i szybki sposób rozłożyć w dowolnym miejscu i stworzyć tym samym punkt prezentacyjny. Pozwala to na zastosowanie tego samego roll up’u podczas wielu różnych wydarzeń.

Do naszych roll up’ów przygotowujemy grafiki w wysokiej rozdzielczości, która wynosi aż 1441 dpi! Grafiki wykonujemy metodą druku cyfrowego na wysokiej klasy materiałach typu blackout, które charakteryzują się zwiększoną odpornością na działanie promieni uv oraz wysokich i niskich temperatur.

W naszej ofercie mamy kilka rodzajów roll up’ów z drukiem w różnych rozmiarach. Dzięki czemu na pewno znajdą Państwo system odpowiadający w pełni Waszym potrzebom. Jeśli szukacie czegoś o mniejszych wymiarach to polecamy nasze roll up’y 85x200, tymczasem jeśli zależałoby Wam na czymś w dużych formacie to doskonałe będą dla Was roll’up xxl, w których wielkość grafiki wynosi 240x200 i 200x300. W ofercie mamy roll up’y standard, a także roll up’y exclusive, które rozkłada się ze specjalnej kasetki z grubego aluminium, co zapewnia im podwyższoną stabilność.

Zajmujemy się również tworzeniem narzędzi reklamowych przeznaczonych na imprezy plenerowe w postaci flag reklamowych