Trybunki W tej kategorii nie ma produktów.

Trybunki konferencyjne, stoiska promocyjne i degustacyjne

Trybunki konferencyjne

Stoisko targowe oprócz estetycznych i funkcjonalnych systemów wystawienniczych powinno zawierać również trybunkę konferencyjną. Jest to niezwykle ważny element każdego punktu ekspozycyjnego. Ścianki przekazują w formie graficznej informacje marketingowe dotyczące firmy i mają na celu przyciągnięcie do naszego stoiska potencjalnych klientów i partnerów. Tymczasem trybunka konferencyjna, choć również jest nośnikiem treści reklamowych, pełni inną funkcję. Jest wyraźnie zaznaczonym miejscem, przy którym osoby zainteresowane przedsiębiorstwem, mogą porozmawiać z reprezentującą je osobą. Często może być to miejsce pierwszego kontaktu klienta z naszą firmą, dlatego warto zadbać o to, aby nasz system wystawienniczy odpowiednio się prezentował.

W naszej ofercie mamy trybunki konferencyjne o różnych wielkościach i kształtach (okrągłe, łukowe), dzięki czemu klienci mogą wybrać modele, które będą najlepiej wpisywać się w wizualną koncepcję przygotowywanego stoiska targowego. Nasze trybunki, dzięki składanej konstrukcji można w bezproblemowy sposób transportować. Pozwala to również na ich szybki i prosty montaż. Wystarczy ledwie kilka minut, aby nasze trybunki były gotowe do pracy.

Stoiska promocyjne i degustacyjne

Poza trybunkami przeznaczonymi do wykorzystania razem z systemami wystawienniczymi posiadamy również specjalne stoiska promocyjne i degustacyjne. Można używać ich razem ze ściankami wystawienniczymi, jak również jako samodzielne stanowiska.

Stoiska promocyjne

Stoisko promocyjne służy do prezentacji firmy oraz prowadzenia akcji promocyjnych i marketingowych. Dostępne w naszej ofercie stoiska składają się z trybunki z grafiką, a także topera o wysokości ponad 2m, na którym zamontowany jest cyfrowy wydruk. Zastosowanie tego dodatkowego elementu zwiększa widoczność stoiska, co daję szansę przyciągnięcia większej liczby potencjalnych klientów.

Stoiska degustacyjne

Stoisko degustacyjne dedykowane jest do promowania produktów spożywczych i przypomina swoim wyglądem stoiska promocyjne. Wnętrze stoiska wyposażone jest jednak w półeczkę zbudowaną ze specjalnych materiałów takich jak polipropylen i ABS, które pozwalają na przechowywanie wewnątrz żywności.

W ofercie posiadamy również ramki OWZ