Potykacze / Stojaki na ulotki  W tej kategorii nie ma produktów.

Stojaki na ulotki i potykacze reklamowe

Nasza oferta narzędzi reklamowych oraz wyposażenia stoisk targowych oprócz ścianek wystawienniczych, roll-upów, flag reklamowych i ramek OWZ obejmuje także stojaki na ulotki, potykacze reklamowe i bramki.

Stojaki na ulotki

Stojaki na ulotki mogą być bardzo użytecznym akcesorium reklamowym podczas targów.

Ulotki są jednym z ważnych elementów promocji firmy. Pozwalają w szybki sposób zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi przedsiębiorstwa. Jest duża szansa, że osoba zabierająca ze sobą ulotkę, odczyta ją następnie ponownie i utrwali tym samym pamięć o firmie i jej usługach. W efekcie ulotka może dać nam dodatkowego klienta. Dlatego warto ustawiać podczas targów stojak z ulotkami przy swoim stoisku.

W naszej ofercie mamy kilka rodzajów stojaków reklamowych. Posiadamy modele wykonane z aluminium i plexi, stali malowanej proszkowo oraz blachy perforowanej. Nasze stojaki charakteryzują się eleganckim designem i stabilną konstrukcją. Nie zajmują dużo miejsca, dzięki czemu można łatwo włączyć je w projektowaną ekspozycję.

Potykacze reklamowe

Oferujemy dwustronne potykacze reklamowe wykonane z profili aluminiowych. Wyposażone w systemy owz (otwórz, włóż, zamknij) pozwalają na łatwą wymianę grafik. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala na wielokrotne wykorzystywanie tego samego potykaczka. Folia antyrefleksyjna, pod którą umieszcza się plakaty, zapewnia ich dobrą ekspozycję nawet w silnie oświetlonych pomieszczeniach oraz zabezpiecza je przed działaniem promieni UV.

Zastosowanie potykacza daje dodatkową powierzchnię reklamową oraz jest dobrym sposobem na przyciągnięcie uwagi odbiorców podczas targów.

Bramki

W celu zaznaczenia granic naszego stoiska podczas targów dobrze jest zastosować bramki. Te specjalnie zaprojektowane słupki odgradzające pozwalają w estetyczny sposób wydzielać przestrzeń. Wysyłają one do potencjalnych odbiorców sygnał, że miejsce znajdujące się za nimi ma wyjątkowy charakter i jest warte szczególnej uwagi.

Zapraszamy Państwa do śledzenia zakładki promocje na systemy wystawiennicze, w której prezentujemy aktualne okazje atrakcyjne okazje na produkty z naszego asortymentu.