O firmie

Nasza firma to aspirujący do miana lidera rynku Zespół aktywnych Ludzi, działający w obszarze systemów wystawienniczych.
Specjalizujemy się w produktach "mobilnych" wzmacniających przekaz promocyjny Firmy. Współpracujemy z Klientami Finalnymi, jak również z wieloma agencjami reklamowymi, wspierając je w zakresie naszej specjalizacji.

Nasza oferta skonstruowana jest w ten sposób, aby można było znaleźć w niej najtańsze – podstawowe, jak i bardziej zaawansowane produkty dla bardziej wymagających Klientów. Wszystkie nasze produkty mają jeden cel - promocja wizerunku Państwa Firmy i jej produktów.


Ogromną wagę przywiązujemy do procesu obsługi Naszych Klientów. Dlatego zatrudnieni u nas ludzie należą do kompetentnych, a kontakt z nami jest wygodny i błyskawiczny. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy nasze telefony, adresy mailowe i specjalnie zaprojektowany komunikator on-line, poprzez który mogą Państwo porozmawiać z naszymi konsultantami i uzyskać odpowiedzi w czasie rzeczywistym.


Specjalną uwagę skupiamy również na jakości wykończenia grafik, co jest możliwe m.in. dzięki własnemu parkowi maszyn jak i specjalnym szkoleniom wewnętrznym.

Wszystkie nasze systemy wzbogacają przestrzeń promocyjną, targową i sprzedażową, zwracając uwagę klientów
na produkt lub usługę, która powinna być szczególnie wyeksponowana.

Oferowane przez nas systemy są niezwykle funkcjonalne. Przy minimalnym nakładzie sił i w bardzo krótkim czasie dają się rozłożyć i złożyć,co sprawia, że ich transport jest wygodny oraz bardzo bezpieczny
dla systemu i grafiki
.

Nasze roll-up ’y, ścianki wystawiennicze (pop-up ‘y) i mniejsze systemy uzupełniające doskonale nadają się do "pracy" na targach, konferencjach i różnego typu prezentacjach.

Partner w Reklamie.pl to większa szansa na sukces Twojej Firmy!