Projekty do druku prosimy przygotowywać w CMYK’u, w skali 1:1, najlepiej w rozdzielczościach: 150 dpi – roll up, trybunka , 100 dpi – ścianka, z rozszerzeniem TIF, w kompresji LZW, warstwy spłaszczone.

Państwo w projekcie uwzględniają dokładny wymiar grafiki, zgodnie z danymi podanymi w naszej ofercie na stronach www (np. 85×200, 120×200, itp.). Niezbędne, wymagane spady do zamocowania grafiki w systemach narzucamy sami bezpośrednio przed wypuszczeniem plików do druku.

Wymiar projektu powinien być zgodny z danymi na naszych stronach internetowych, np. 100x200cm, itp. Podane wymiary to wymiary widocznej części grafiki. Konieczne, wymagane do zamocowania grafiki w systemach spady narzucamy sami, bezpośrednio przed wypuszczeniem projektu do druku. Nie przyjmujemy prac otwartych. Za projekty przygotowane w formatach CDR oraz AI odpowiedzialność ponosi zleceniodawca.

Gotowe projekty będzie można przesyłać na nasz serwer FTP, po kontakcie mailowym podamy dane do indywidualnego konta dla Państwa Firmy.

Po przesłaniu projektów na serwer prosimy o informację e-mail.

Przyjmujemy oczywiście również projekty na standardowych nośnikach danych, jak np. CD.